Нова мова як новий світ

Цікаво

Одним з найбільш перспективних напрямків освіти є вивчення іноземних мов. Якщо ви досі не можете прийняти таке судження, ми спробуємо вам пояснити сучасну тенденцію. Тож, які маємо позитивні сторони?

1. Самооцінка. Якщо ви знаєте не одну мову і прагнете ще більше – ваша самооцінка зросте, ви усвідомите ціну таких знань і будете почуватися на висоті.

2. Оригінал. Ви мріяли подивитися улюблений серіал або прочитати класичну літературу мовою оригіналу? Це дає змогу відчути кожну найменшу деталь, яка була опущена при перекладі, якнайточніше і щонайглибше відтворити для себе усю сіль твору.

3. Кар’єра. Добре оплачувана солідна робота сьогодні вимагає знання як мінімум (!) однієї іноземної мови. Такі працівники високо цінуються і практично завжди мають можливість кар’єрного зросту.

4. Бізнес. Не обов’язково бігти у першу велику компанію і вихвалятися знаннями французької або німецької. Сьогодні такі знання можна застосувати вдома, навчаючи інших, і навіть такий дохід не вдарить по вашій самооцінці або гаманцю!

5. Подорожі. Погодьтеся: зручніше поїхати до Парижа, чи Лондона, спілкуючись із містянами напряму, аніж із перекладачем. Так, ви маєте хорошу нагоду збагатитися місцевим колоритом і отримати масу вражень, не говорячи вже про поліпшення своїх мовленнєвих навичок.

Тож, у нашій країні ціна знань інших мов надзвичайно велика. Головне – знайти свій мотиватор і впевнено вивчати новий для себе світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *