Чому слід відмовитися від солодкої води?

Здоров'я

Чи не кожен з нас полюбляє цей смак солодкого газованої напою. Та не все, що подобається, добре. Чи замислювались ви, що надає воді такий нестерпно солодкий смак? Якщо ні, читаймо далі, адже ніхто не має права приховувати від вас інформацію! На що наражаються ті, хто щоденно вживає цей напій?

1. Авітаміноз

Наявна у воді фосфорна кислота згубно діє на весь організм. Фосфору має бути в міру, у протилежному випадку, стимулюючи сечогінну систему, він вимиватиме з вас корисні речовини – вітаміни.

2. Кісткові переломи

Дисбаланс кальцію та фосфору призводить до слабкості кісток і незасвоєння заліза, магнію і цинку, життєво важливими для розвитку організму.

3. Ерозія зубної емалі

Цукор і кислоти солодкої води настільки згубно впливають на здоров’я, що просто змивають емаль зубів, призводячи до карієсу.

4. Проблеми шкіри

Цукор також наносить нищівний удар по шкірі. Вона стає менш вологою, що сприяє яскравому вираженню зморшок. Шкіра стає дуже сухою, не минуть і запальні процеси.

5. Проблеми з серцем

Високий рівень холестерину, до якого призводить щоденне вживання газованих солодких напоїв, згубно впливає на роботу серцево-судинної системи, збільшується ризик серцевого приступу. Високий кров’яний тиск теж забезпечено.

Не забувайте, що існує чудова альтернатива таким напоям. Приміром, ви можете бодай щодня пити домашній сік або компот. Це не лише солодко, але й здорово!

Фото: ptzgovorit.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *