Чому не варто вихвалятися почерком?

Психологія

Чи знали ви, що письмо може чимало розказати про наш психологічний стан? Кожна малопомітна особливість почерку приховує окрему рису характеру людини, її індивідуальність і вдачу. Повсякчас психологи враховують цю складову, працюючи зі своїми клієнтами.

Почерк вивчає наука графологія. Її роль в аналізі особистості надзвичайно велика. Що ж це за такі особливості письма, що дають змогу «прочитати» незнайому для нас людину?

Першою вагомою рисою є натиск. Якщо він сильно виражений, значить,  персона цілеспрямована, активна та, звісно ж, успішна. Середній натиск не дуже поступається. Така людина також доволі енергійна.  Негативним є слабкий натиск, який притаманний нерішучим і боязким.

Розмір почерку має неабияке значення. Відомо, що той, хто пише великими буквами, є комунікабельним,  відкритим і дружнім. Маленьке письмо, навпаки, вказує на замкнутість і відсутність товариськості.

Розгляньмо письмо ще з одного вектора. Заокруглені, м’які букви належать спокійній, добрій і щирій людині. В той же час, гострі кути написання притаманні егоїстично налаштованим, дратівливим й імпульсивним особам.

Пам’ятаєте, як автори підписують свої книги? Незрідка рядки їхнього письма «йдуть» доверху, діагонально. Це також вагома риса почерку. Якщо рядки спрямовані угору, то ви маєте справу з оптимістом, і навпаки, якщо вони тягнуться донизу. Рівно пишуть спокійні та розважливі, акуратні особистості.

Варто сказати, що наш почерк не постійний – він перманентно змінюється разом зі змінами нашого характеру. Звісно, ви можете не погодитися з таким судженням, однак це висновки тих самих графологів, які здатні неозброєним оком повністю «прочитати» вас за манерою письма.

Фото: psi-technology.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *