5 правил спілкування з колишніми

Психологія

Як вести себе з колишньою після розставання? Ніякої унікальної і всеосяжної відповіді тут бути не може, але «Форзац» дасть вам декілька порад, які спростять життя.

 1. Табу на секс з колишньою
  Нічого доброго з цього не вийде. При зустрічі може здатись, що почуття повертаються. Але після сексу з людиною, яка раніше була коханою, є великий шанс навигадувати собі нових ілюзій про довге і щасливе сімейне життя. І повторний розрив стосунків виявиться ще болючішим, ніж попередній.
 2. Табу на листування і дзвінки
  Якщо стосунки закінчилися, ваша справа — рухатися далі вперед. Кожне СМС і дзвінок — це черговий привіт з минулого, яке повинне залишитися позаду!
 3. Викреслити колишню зі свого життя
  Продовження попереднього пункту. Будь-якими шляхами зведіть спілкування до мінімуму, щоб не дати руйнувати себе далі. Не дзвоніть колишній і не пишіть, не питайте про самопочуття і справи. При випадковій зустрічі на вулиці мовчки кивніть в знак вітання і йдіть далі.
 4. Зустрічатися зі спільними друзями
  У вашому випадку, якщо в компанії спільних друзів ви відчуваєте себе цілком комфортно, то можете перетинатися на таких зустрічах. За умови, що ви дійсно відчуваєте себе розкуто і вільно. Для ваших друзів теж буде полегшенням, якщо їм не доведеться вибирати між вами.
 5. Як би не було важко, спробуйте не говорити про колишню погано
  Якщо ваш розрив відбувався на очах у всіх, то близьке коло і так в курсі, немає необхідності щось пояснювати. Зберігати об’єктивний настрій — це показник вашої особистої зрілості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *