Заощаджуємо на подорожах: міжміські поїздки

Цікаво

Ми повсякчас намагаємося знайти дешевший спосіб, аби на чомусь зекономити. Сьогодні подорожування в Україні складно назвати дешевим задоволенням. Але, ознайомившись із цими маловідомими лайфхаками, ви досить скоро відкриєте для себе нові горизонти.

Сайт покупки квитків booking.uz.gov.ua одразу враховує білизну та чай
  1. Найдешевшим транспортом в Україні є залізниця. Хоча цей спосіб займе дещо більше часу, порівняно з іншими, зате він є безпечнішим і більш заощадливим.
  2. Якщо для вас не настільки важливим є комфорт, купуйте квитки у плацкартний вагон. Коли подорожуєте на близькі відстані, можете скористатися електричкою.
  3. Купуючи проїзний документ, ви маєте змогу відмовитися від постільної білизни і чаю (в загальному їх вартість складає майже 40 грн). Тобто, квиток з цими зручностями, припустімо, коштує 120 грн. А без – лише 80.
  4. Студентський квиток, окремі «групи» за станом здоров’я та держнагороди дають право скористатися пільгами на проїзд. А це – половина вартості квитка. Діти до 6 років їздять безкоштовно, а від 6 до 14 – за 25-відсотковою знижкою. Пенсіонери мають пільги на приміському сполученні. Детальніше – Хто має право на пільги?

Бодай одним із цих способів може скористатися кожен. Тож, не втрачайте можливост, заощаджуйте та частіше подорожуйте!

Фото: mujerhoy.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *