5 правил зради

Розваги

Зраджувати або не зраджувати вирішувати тобі. Але, якщо ти вирішив ступити на слизьку доріжку зрад, то навіть в цьому випадку потрібно все робити правильно. Лови 5 правил зради своїй дівчині.

 

Ніяких місцевих дівчат

Якщо хочеш сходити наліво, то повинен діяти як десантник, тобто всі операції мають проходити на «ворожій» території. Ніколи не роби цього біля свого штабу. Для багатьох великих людей інтрижка з покоївкою дорого обійшлася, досить згадати Залізного Арні. Коли прийшов час сходити наліво, відстань ніколи не буде занадто великою — 30 км, 50 км, чим далі, тим краще. Якби ти зміг знайти дівчину, яка живе на Місяці, це було б здорово. Ти ж не хочеш, щоб скороминуща пристрасть кинулася на шию в місцевому торговому центрі, на очах твоєї «головною» дівчини?

 

Ніяких реальних побачень

Зосередься, ти не хочеш знайти ще одну дівчину, ти хочеш зайнятися сексом. У той момент, коли ти починаєш купувати подарунки на День народження і ходити з нею в нічні клуби, знай, що отримав двох дівчат. Пам’ятай, коли справа доходить до інтрижки, ти повинен ставитися до неї, як до пограбування банку — ти хочеш увійти і вийти якомога швидше, і не залишити жодних доказів. Ночувати — викреслюємо, обійми — викреслюємо; пам’ятай, що у тебе вже є дівчина, і вона дасть тобі і це, і іншу романтичну нісенітницю.

 

Переконайся, що вона маніяк в ліжку

Який сенс зраджувати тільки щоб отримати той же нудний секс, яким займаєшся зі своєю дівчиною? Секс з однією дівчиною набридає, і ти це знаєш. На 14 лютого твоя дівчина купує нижню білизну і вважає, що це подарунок, але якщо просто загорнути в нову упаковку ту ж саму дупу, яку можна бачити кожен день, то чому ти не можеш на Різдво забрати браслет, який подарував рік тому, і подарувати його знову? Це право кожного хлопця отримати найвигадливіший, брудний, божевільний і дивовижний секс, який він коли-небудь хотів спробувати і, якщо твоя половинка не хоче робити цього, знайдіть ту, яка захоче. Тому твоя «стороння дівчина» повинна бути абсолютно зіпсованим секс-маніяком.

 

Ніколи не давай їй свій справжній телефонний номер

Заведи другий телефон, або другу картку, і тримай цю «секретну» річ захованою так, як шпигун — передавач. Хлопці завжди роблять помилку, зберігаючи текстові повідомлення і, коли їх дівчині потрапить в руки телефон, вона, безумовно, їх знайде, і почнеться кривава бійня. Після того, як поспілкувався, відразу видаляй повідомлення. Ти повинен ставитися до кожного фото або повідомлення, як до доказу злочину, а свою дівчину вважай Шерлоком Холмсом. Можна гарантувати, що ваші спільні фото миттєво потраплять на її сторінку Вконтакті. Тому, коли справа доходить до фотографій, ти повинен бути як йєті — кожен знімок повинен бути не в фокусі, розмитим і здалеку, так щоб не було можливості ідентифікувати тебе.

 

Нікому не кажи

Нікому не кажи: брат, сват, тато, однокласник, колега по роботі, священик, бомж, твій уявний друг — НІХТО не повинен знати, тому що вони розкажуть принаймні одній іншій людині, і вгадай що станеться. Коли якийсь осел розповість це своїй подрузі, то та, безсумнівно, розповість все твій дівчині, і тоді вже ти напевно зрозумієш, чому не можна говорити нікому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *