5 порад і незвичних аргументів, аби протистояти холоду

Здоров'я

Календарна зима вже майже скінчилась, але мороз ще не поспішає поступитися теплому промінцю весни. Якраз у цей період слід ретельно берегтися від небажаних недуг. Тож, до вашої уваги – 5 порад для протистояння холоду.

1. Чи замислювалися ви, що значна частина тих, хто не носить шапку – лисі? Так-так, це перший аргумент на користь головного убору, який захистить голову від випадіння волосся. Окрім цього, противники шапки ризикують здоров’ям, та ні – вперто граються з ним. Мороз здатний відібрати не лише пишне волосся, яке, до речі, абсолютно не замінить вам головного убору.

2. Зима – час для посиденьок за чашкою ароматного чаю у кафе. І це один із найкращих способів проведення часу разом із друзями та коханими в холодну пору року, оскільки довго гуляти мерзлими вулицями не те, що не варто, і самому інколи не захочеться.

3. «Скільки ти будеш плювати тут?» Ця груба звичка зимою може принести шкоду вашим губам. Вони починають тріскати, що призводить до болю та дискомфорту. Та це не значить, що влітку варто плювати, це все ж вказує і на вашу моральність.

4. Чому діти так багато часу проводять на вулиці? Всупереч нашому другому пункту, дітлахи тривалий час підтримують необхідну температуру тіла завдяки рухливості та активності. Гра у сніжки, ліплення замків і сніговиків, катання на ковзанах і санчатах – це лиш частинка того, що приносить їм втіху і дає змогу перебувати на холоді довше. Тож на вулиці побільше рухайтеся.

5. А тепер про мокру голову. Інколи, поспішаючи, ми нехтуємо якістю того, що виконуємо. Багато з нас ходять у спортзал, у басейн, до сауни, але чи всі ми знаємо про головне правило такого відвідувача? Перед тим, як залишити тепле приміщення, та й узагалі одягнутися, варто повністю висохнути. Адже, у протилежному випадку, вода наче магніт притягне холод і зробить недугу.

Пам’ятайте, більшість речей, які нас оточують, можна повернути або компенсувати. Здоров’я ж ніхто не зможе відновити, якщо ви ставитесь до нього згубно.

Фото: fonday.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *