Ось вам мовна повноцінність!

Цікаво

Вивчаючи іноземні мови, ми часто задаємося питанням: а з чого ж почати? Якщо вже вдосталь наповнилися мотивацією, тоді настав час розібратися із тим, на що слід звертати увагу. Оволодіння мовою складається із чотирьох своєрідних векторів, що і забезпечують повноцінне спілкування.

Це так звані опорні напрямки: читанняписьмоаудіювання та говоріння. При вивченні мови жоден із них не повинен ігноруватися. Це означає, що якісний урок повинен містити блоки, протягом яких ви, наприклад, читаєте статтю із газети, набираєте повідомлення у соцмережі, слухаєте радіоповідомлення та розповідаєте про свій вчорашній день.

Завдання такого типу працюють на всі чотири вектори, а не на один чи два. Часто зустрічаємо людину, яка роками вчить мову, та навіть речення вимовити не може. Інший не може грамотно написати замітку в англомовний журнал. Ось і доказ того, що буде, якщо уникати якогось виду занять.

Іноземна мова повинна стати «зоною комфорту», аби ви не гальмували. Навчіться нею мислити. Це – інтенсивний шлях вивчення.

Розуміючи, в яких напрямках треба вивчати мову, вам слід довідатись і про найліпших помічників у цьому. Почнімо з читання. Тут найкраще допоможе іншомовна періодика (газети, журнали) або оригінали художніх творів. Головне, аби їх зміст вас цікавив. Читайте регулярно, утримуючись від словника. Намагайтеся виходити зі змісту.

Кілька слів щодо письма. Існує багато онлайн-ресурсів для знайомств з іноземцями. Якщо такі не влаштовують, знайдіть друга у соціальній мережі і переписуйтеся з ним. Листування з носієм не тільки багато розповість про невідані нюанси, але й дасть змогу застосовувати різноманітні структури та засвоювати правила. Не забувайте також про якісні підручники-граматики.

Аудіювання найпростіше практикувати, случаючи радіо, музику або переглядаючи телепередачу. Знову ж наголошу: тільки те, що вас цікавить.

Останній сегмент розвивати трохи складніше, якщо ви одні взялися за нову мову. Тож, за відсутності компаньйонів-мовознавців, користуйтеся тими ж онлайн-сайтами для спілкування.

Головний акцент – регулярність і систематичність. Дотримуйтеся їх задля досягнення швидших результатів!

Фото: antatay.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *